Nagrywanie konferencji

Tworzenie materiału dokumentującego dane wydarzenie to popularna forma promocji dla osób, które pracowały przy jego organizacji, promocji czy występowały jako prelegenci. Nagrywanie konferencji to doskonały pomysł na zatrzymanie na filmie ważnych dla firmy wydarzeń, a profesjonalny materiał filmowy jednocześnie staje się reklamą.

Nagrywanie konferencji – studio Simple Frame

Ważne wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy, dlatego istotne konferencje czy eventy to kosztowna, starannie przygotowana inwestycja. Finalny, „dopięty na ostatni guzik” efekt warto zatrzymać nie tylko w pamięci, ale stworzyć z niego atrakcyjny materiał filmowy, który będzie stanowił doskonałą promocję i formę dokumentacji. Simple Frame to studio, które specjalizuje się w tworzeniu materiałów reklamowych, filmów promocyjnych oraz korporacyjnych. W nagrywaniu konferencji i eventów posiadamy wieloletnie doświadczenie.

Nagrywanie konferencji to nie tylko materiał filmowy, pozbawiony efektów czy mało interesujący dla osób spoza branży. Nasze filmy tworzymy w taki sposób, żeby nawet najbardziej specjalistyczną konferencję sfilmować atrakcyjnie dla odbiorcy, aby stanowił on później idealny materiał promocyjny i wizerunkowy.

Promocja dla firm

Nagrywanie konferencji może być doskonałą formą promocji, jednocześnie będąc filmem wizerunkowym. Finalny efekt i pomysł na film jest konsultowany z klientem na każdym etapie, co powoduje, że film jest dokładnie odzwierciedleniem jego oczekiwań. Nagrywanie konferencji nie musi być wyłącznie tworzony w jednej technice, ponieważ na etapie postprodukcji możemy wzbogacać go dowolnymi technikami, jak animacje, dodanie głosu lektora czy innych efektów. Dzięki temu film z konferencji wyróżnia się nie tylko zawartością, ale również innowacyjną realizacją i jakością wykonania.

Zobacz także: prezentacje multimedialne