Nagrywanie lektora

Produkcja filmu wymaga poszczególnych etapów produkcyjnych, z zachowaniem ich kolejności, aby cały proces przebiegał sprawnie i efektywnie. Ważnym etapem jest okres postprodukcji, który pozwala nadać filmowi jego ostateczny kształt i osiągnąć pożądany efekt.

Postprodukcja – nagrywanie lektora

Produkcja filmu, niezależnie od jego długości i przeznaczenia wymaga zachowania odpowiednich etapów pracy. Cały proces rozpoczyna etap preprodukcji, obejmujący przygotowania, opracowanie scenariusza, wybór lokacji i wstępne ustalenie wszystkich istotnych szczegółów produkcji. Następnym etapem jest produkcja, co najczęściej oznacza okres zdjęciowy, czyli najważniejszy jej etap. Równie ważny jest okres postprodukcji, który obejmuje udźwiękowienie filmu, montaż, nagrywanie lektora oraz efekty specjalne, które nadają filmowi wyjątkowy wymiar. Istotnym elementem jest wybór odpowiedniego, zgodnego z ideą filmu lektora oraz tekst lektorski dla niego przygotowany. Wszystkie czynniki muszą tworzyć atrakcyjną całość i odpowiadać potrzebom klienta.

Simple Frame – produkcja filmów

W studiu Simple Frame tworzymy filmy dostosowane do potrzeb klienta. Posiadamy własne studio dźwiękowe, które pozwala wykonywać wszystkie prace na bieżąco i na miejscu. Współpracujemy z lektorami, którzy przy udziale naszych specjalistów w zakresie udźwiękowienia pomagają stworzyć pożądany efekt. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalni specjaliści w zakresie produkcji filmowej pozwalają nam zagwarantować atrakcyjny efekt i skuteczność. Tworzymy filmy reklamowe, promocyjne, filmy korporacyjne, szkoleniowe czy instruktażowe. Od lat wykorzystujemy najnowsze techniki animacji do tworzenia nieszablonowych efektów specjalnych i filmów animowanych.