Studio dźwiękowe

Studio dźwiękowe, czyli nie tylko obraz jest ważny

Postprodukcja filmów, spotów reklamowych czy reklam radiowych wymaga wysokiej jakości udźwiękowienia, które nieodpowiednio wykonane może spowodować, że cała produkcja będzie nieudana. Wybierając dobre studio dźwiękowe pozwalasz na sprawne i efektywne przeprowadzenie etapu postprodukcji.

studio dźwiękowe

Studio dźwiękowe – jakie wybrać?

Dobre studio dźwiękowe to przede wszystkim wysoka jakość oraz kompleksowość usług. Usługi wykonywane w ramach studia dźwiękowego to przede wszystkim udźwiękowienie filmów, reklam, nagrywanie lektora, realizowanie ścieżek dźwiękowych czy nagrywanie muzyki. W każdym tworzonym filmie, animacji czy produkcji konieczny jest etap udźwiękowienia. Ten etap postprodukcji pozwala na stworzenie reklamy, spotu czy filmu, który działa nie tylko obrazem, ale również doskonałej jakości dźwiękiem i tym samym zwiększa skuteczność produkcji.

studio dźwiękowe

Udźwiękowienie w Simple Frame

Studio Simple Frame oferuje kompleksowe usługi w zakresie udźwiękowienia spotów telewizyjnych, filmów, reklam radiowych czy internetowych. Oferujemy nie tylko sam etap postprodukcji, ale wszystkie prace nad tworzeniem filmów, od momentu kreacji i napisania scenariusza, przez produkcję, aż do momentu emisji. Tworzymy filmy animowane i animacje komputerowe 2D i 3D, a także zaawansowane efekty wizualne i dźwiękowe, aby produkcje spełniały oczekiwania klientów i były opłacalną inwestycją. Na każdym etapie, do dyspozycji klientów jest grono profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby powstające produkcje spełniały oczekiwania klientów i realizowały zaplanowaną dla marki strategię marketingową. Studio dźwiękowe Simple Frame to efektywny film reklamowy, promocyjny czy film instruktażowy, a także możliwość stworzenia skutecznej reklamy radiowej. Wszystko zależy od oczekiwań i potrzeb naszych klientów.