Studio dźwiękowe

Postprodukcja filmów, spotów reklamowych czy reklam radiowych wymaga wysokiej jakości udźwiękowienia, które nieodpowiednio wykonane może spowodować, że cała produkcja będzie nieudana. Wybierając dobre studio dźwiękowe pozwalasz na sprawne i efektywne przeprowadzenie etapu postprodukcji.

studio dźwiękowe

Studio dźwiękowe – jakie wybrać?

Dobre studio dźwiękowe to przede wszystkim wysoka jakość oraz kompleksowość usług. Usługi wykonywane w ramach studia dźwiękowego to przede wszystkim udźwiękowienie filmów, reklam, nagrywanie lektora, realizowanie ścieżek dźwiękowych czy nagrywanie muzyki. W każdym tworzonym filmie, animacji czy produkcji konieczny jest etap udźwiękowienia. Ten etap postprodukcji pozwala na stworzenie reklamy, spotu czy filmu, który działa nie tylko obrazem, ale również doskonałej jakości dźwiękiem i tym samym zwiększa skuteczność produkcji.

Udźwiękowienie w Simple Frame

Studio Simple Frame oferuje kompleksowe usługi w zakresie udźwiękowienia spotów telewizyjnych, filmów, reklam radiowych czy internetowych. Oferujemy nie tylko sam etap postprodukcji, ale wszystkie prace nad tworzeniem filmów, od momentu kreacji i napisania scenariusza, przez produkcję, aż do momentu emisji. Tworzymy filmy animowane i animacje komputerowe 2D i 3D, a także zaawansowane efekty wizualne i dźwiękowe, aby produkcje spełniały oczekiwania klientów i były opłacalną inwestycją. Na każdym etapie, do dyspozycji klientów jest grono profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby powstające produkcje spełniały oczekiwania klientów i realizowały zaplanowaną dla marki strategię marketingową. Studio dźwiękowe Simple Frame to efektywny film reklamowy, promocyjny czy film instruktażowy, a także możliwość stworzenia skutecznej reklamy radiowej. Wszystko zależy od oczekiwań i potrzeb naszych klientów.