Nagrywanie webinarów

Nagrywanie webinarów stało ostatnio bardzo modnym i… mądrym przedsięwzięciem!  Coraz więcej firm i szkoleniowców chcąc wyjść naprzeciw wymaganiom i potrzebom ludzi zastapiło trdycyjny spotkania szkoleniowe właśnie webinarami. Czym jest webinar? To wirtualne spotkanie. Wystarczy komputer i dostęp do internetu żebyś zamiast na sali wykładowej, mógł siedzieć w swoim pokoju i się szkolić. Niestety bardzo często wyjazdy szkoleniowe czy nawet pojedyncze wykłady stanowiły dla nas problem. Brak czasu i niemożliwość pogodzenia pracy lub zadań domowych ze szkoleniami powodowały że z nich rezygnowaliśmy. Właśnie dlatego, chcąc rozwiązać ten problem, rozwinęła się technologia webinarów.

Prosty ale bardzo skuteczny sposób, który pokochali szkoleniowcy i odbiorcy. Webinary są interaktywne. Dzięki temu każdy może w pełni aktywnie uczestniczyć w szkoleniu: zadawać pytania, dzielić się spostrzeżeniami i wątpliwościami. W studio Simple Frame projektami interaktywnymi  zajmujemy się od kilkunastu lat. Doskonale wiemy jak stworzyć projekt nie tylko rzetelny, przekazujący informacje ale również ciekawy i kreatywny. Dopiero kiedy wysoka jakość idzie w parze z pomysłem i atrakcyjną strona wizualną webinar jest skuteczny. Nagrywanie webinarów jest stosunkowo młodym przedsięwzięciem. Ma ogromny potencjał i z pewnością będzie on jeszcze odkrywany i doskonalony. Dla nas jednak jest wyzwaniem, które przyjmiemy z radością od wielu lat. Doświadczenie w produkcji prezentacji interaktywnych połączone z produkcją animacji i filmów sprawia, że potrafimy ciekawie stworzyć nawet najbardziej wymagające i trudne projekty.

Świetnie wyposażone studio i doświadczony zespół- dzięki takiemu połączeniu każdy nasz projekt jest niebanalny, skuteczny i wysokiej jakości.