Film produktowy – Orange FunBox

Nowa aplikacja Orange dla użytkowników modemu FunBox pozwala na konfigurację domowej sieci, samodzielne rozwiązywanie problemów z nią związanych a także określanie dostępności wi-fi. Film produktowy w przystępny i czytelny sposób prezentuje wszystkie zalety nowej aplikacji. Film produktowy dla Orange stworzyło studio filmowe Simple Frame. Staraliśmy się, aby był on prosty, utrzymany w minimalistycznej estetyce cenionej przez Orange. Ważne, aby każdy projekt dostosowywać do ogólnej komunikacji wizualnej stosowanej przez klienta.

Klient: Orange | Kreacja: Agencja Publicis | Produkcja: Simple Frame | Dźwięk: Lunapark

W tym projekcie zastosowaliśmy animację. To bardzo ciekawe i nowoczesne rozwiązanie. Film produktowy, zwłaszcza animowany, przyciąga uwagę widza, zachęca do zapoznania się z produktem i rzuca dobre światło na markę. Dzięki temu budujemy nie tylko opinię o konkretnym produkcie ale też całej firmie. W związku z tym tak ważny jest wybór rzetelnego i profesjonalnego studia filmowego. Simple Frame ma bardzo bogate doświadczenie w tworzeniu multimediów. Kilkadziesiąt lat doświadczenia pozwoliło na bardzo dokładne zapoznanie się z branżą i wymogami klientów. Mimo tego, że czasy się zmieniają, moda i technika idzie do przodu jedno pozostaje niezmienne- widzowie nie lubią nudy i rutyny. Żeby zwykły odbiorca stał się klientem i zaufał Twojej marce trzeba go zaskoczyć, zauroczyć, sprawić, że będzie wracał. Film promocyjny to pierwszy, bardzo ważny krok do tego.

Partnerzy biznesowi również chcą mieć pewność, że współpracują z ambitnymi, kreatywnymi przedsiębiorcami. Taki film może urozmaicić spotkania biznesowe czy ofertę biznesową. Na pewno wyróżni na tle konkurencji- a o to właśnie chodzi!

Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszymi dotychczasowymi projektami dla firm!