Relacja video

Wydarzenia, eventy, konferencje czy warsztaty, a także ważne wydarzenia dla korporacji wymagają uwiecznienia i stworzenia dobrej jakości relacji. Relacja video pozwala na jej wykorzystanie przy promocji kolejnych edycji wydarzeń, poprawę wizerunku firmy czy komunikację z klientami i kontrahentami.

Relacja video dla firm

Film, który stanowi relację video nie może być przypadkowym zbiorem ujęć bez pomysłu. Jak każdy film, szczególnie jeśli jego zastosowanie jest reklamowe lub promocyjne, musi on być przemyślany zarówno pod względem treści, jak i użytych technik. Pozwala to na stworzenie możliwie najbardziej atrakcyjnej relacji video, która da możliwość nie tylko pamiątki z wydarzenia, ale również będzie skuteczna marketingowo dla marki. Relacja video może być częścią lub stanowić kompletny materiał do promocji korporacji. Istotne wydarzenia dla firmy pokazują nie tylko sam event, ale również zasady panujące w organizacji, jej kulturę i relacje między pracownikami. Relacja video uwzględniająca wspomniane działania pozwala na zapoznanie klientów z firmą, a tym samym zacieśnianie więzi i ich utrzymanie. Pomaga także pozyskać nowych klientów, którzy mogą dzięki relacji video przekonać się, że idea, misja czy praktyki stosowane w firmie są zgodne z ich światopoglądem, co skłania ich do wybrania określonej marki.

Relacje video studia Simple Frame

Jeśli potrzebujesz jakościowej relacji video, zapraszamy do skorzystania z doświadczenia i usług studia Simple Frame. Specjalizujemy się w tworzeniu i produkcji wszystkich form filmowych w tym filmów reklamowych, wizerunkowych czy korporacyjnych. Z powodzeniem tworzymy relacje video dla klientów korporacyjnych, a także relacje z targów, eventów, konferencji czy istotnych wydarzeń z życia firmy.