Rendering 3d produktów – super alternatywa dla sesji foto!

Czym w ogóle jest rendering 3d produktów ?

Wynajem studia fotograficznego, ustawienie produktu i ciekawa aranżacja przestrzeni. Przede wszystkim jednak odpowiednie oświetlenie, dobrej jakości sprzęt i zespół ludzi. Tak właśnie wygląda stworzenie promocyjnego katalogu produktowego czy innej formy reklamy produktu. Nowe technologie pozwalają jednak na znaczne ułatwienie prac nad materiałami marketingowymi. Innowacyjnym ale bardzo skutecznym sposobem jest rendering 3d produktów.

rendering produktów 3d

Wystarczy dostarczyć odpowiednie pliki lub zdjęcia produktu, a cała reszta to już kreacja, wytwór wyobraźni i pracy grafika. Za pomocą renderingu stworzymy obraz produktu, atrakcyjną wizualizację domu, ogrodu lub dowolnego wnętrza. Dzięki temu klient zobaczy nie tylko produkt ale również okoliczności jego wykorzystania. To sprawi, że już oglądając produkt klient będzie miał wyobrażenie jego działania i skuteczności.

W Simple Frame z ogromnym zaangażowaniem wdrażamy nowe technologie i nowoczesne rozwiązania. Na takie właśnie czekamy! Rendering produktów to jedno z rozwiązań, które z dumą proponujemy naszym klientom. Wysokiej jakości sprzęt i gadżety, którymi dysponujemy pozwalają naszym grafikom na tworzenie obrazów i wizualizacji najwyższej jakości. Dbamy o każdy szczegół i najmniejszy drobiazg. Odpowiednie załamanie świateł, odpowiednie padanie i intensywność cieni, tekstury przedmiotów, odcienie kolorów. Dzięki temu, że dbamy o wszystkie te elementy obrazy, które tworzymy za pomocą renderingu są niezwykle rzeczywiste i realne.

Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność pieniędzy ale przede wszystkim czasu i wysiłku. Nasze renderingi to alternatywa dla najlepszych fotografii. Śmiało mogą zastąpić najwyższej jakości zdjęcia studyjne.