Sage Symfonia Handel

Sage Symfonia Handel to program ułatwiający zarządzanie sprzedażą. Animacja “Twój sklep może więcej” przekonuje o jego przydatności w handlu, a także informuje o funkcjach, takich jak łatwiejsza kontrola nad promocjami czy możliwość przyjmowania kilku rodzajów płatności podczas jednej transakcji. Na stronie sage.com.pl można pobrać wersję demo i samemu przekonać się o tym, jak łatwe może być zarządzanie finansami.

Animacja pozwala użytkownikom zapoznać się z funkcjonalnością aplikacji, jej możliwościami i korzyściami z nich wynikających. Pozwala także poprawić lub utrzymać dobry wizerunek firmy i dzięki temu pozyskać nowych użytkowników serwisu. Pozwala skutecznie wypromować i reklamować usługi, a sama animacja może mieć nieograniczony zasięg.

Produkcją animacji zajęło się studio Simple Frame. Tworzymy animacje 2d oraz 3d, a także wszystkie formy filmów reklamowych, promocyjnych i korporacyjnych, szkoleniowych i wizerunkowych. Nasz specjalistyczny zespół czołowych specjalistów w branży pozwala tworzyć najwyższej jakości produkcje i skutecznie promować usługi klientów.