Schöller

Postprodukcja i korekcja kolorów dla spotu lodów marki Schöller. Za produkcję spotu odpowiedzialna jest Agencja SoAgency. My zadbaliśmy o ostatnie szlify obrazu. Kolory są intensywne i rzeczywiste. W przypadku naturalnych produktów jest to bardzo ważne. Lody przyciągają wzrok, są zaprezentowane w apetyczny i ciekawy sposób. Taki film wizerunkowy na pewno zyska ogromne grono zachwyconych odbiorców, a lody zadowolonych klientów.

Film wizerunkowy to bardzo ważny element budowania opinii o sobie w oczach innych. W końcu wybierając produkt w sklepie kierujemy się głównie sympatią do danej marki. Dlatego właśnie tak ważne żeby każda firma miała odpowiednie materiały promujące. Przede wszystkim taki film powinien opowiedzieć nam coś o marce, zarysować historię powstania, czym się zajmują, do czego zmierzają. Ta swego rodzaju wizytówka jest wręcz strategiczna w powodzeniu produktów i marki. W związku z tym powinna być wykonana na najwyższym poziomie jakości.

Dom produkcyjny Simple Frame to zespół specjalistów od filmu i animacji. Wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej sprawia, że doceniają nas klienci wielu branży. By nie zawieść ich oczekiwań, stale poszerzamy swoje umiejętności. Jesteśmy kreatywnym zespołem.