Animacja 2d

Tworzenie filmów reklamowych czy promocyjnych, wymaga zastosowania środków, które wpłyną na atrakcyjność produkcji i zwiększą pożądany efekt. Animacja 2D daje nieograniczone możliwości, może więc stanowić część tradycyjnego filmu lub samodzielne dzieło.

Animacja w reklamie

Produkcja spotów reklamowych wymaga odpowiedniego przygotowania pod względem marketingowym oraz artystycznym. Pozwala to dobrać właściwe dla danego produktu środki, aby taka animacja najlepiej komunikowała to co chce przekazać klient. Tworzenie animacji 2D to długi proces, który wymaga zaangażowania wielu osób i długiej pracy nad jej ostatecznym kształtem. Dlatego cały proces produkcji animacji, tak jak każdej innej formy, wymaga przygotowania scenariusza i bardzo określonego pomysłu, który pozwoli na stworzenie animacji zgodnej z założeniami klienta i nie wymagającej późniejszych zmian.

Animacja 2D – skuteczna forma promocji

Animacja 2D jest wykorzystywana niemalże we wszystkich formach filmowych, najczęściej w reklamach i filmach instruktażowych. Może się też doskonale sprawdzać w filmach wizerunkowych, kiedy chcemy w przystępny sposób przedstawić dane lub technologie przeprowadzane w firmie. Jest to także doskonały element uzupełniający firmy sprzedażowe czy rekrutacyjne, gdy niektóre informacje możemy przedstawić w formie animacji. Zwiększa to znacznie atrakcyjność przekazu i pozwala dłużej utrzymać zainteresowanie odbiorcy.

Simple Frame – twórca animacji 2D

Studio Simple Frame tworzy animacje 2D i 3D, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i możliwości tworzenia animacji. Zespół specjalistów pracuje w ścisłym porozumieniu z klientem, odpowiadając na jego oczekiwania i potrzeby marketingowe promowanej marki. Pozwala to na tworzenie animacji skutecznych, zgodnie z założeniami klienta.

.