CUK

Tanie ubezpieczenie OC i AC – CUK radzi, jak nie zostać „łosiem“ Z danych wynika, że rocznie tracimy spore kwoty pieniędzy  na różnicach w cenach polis motoryzacyjnych. Jak zatem oszczędzić  na polisie OC i AC,  i gdzie kupić ubezpieczenie dostosowane do naszych potrzeb?  Po wprowadzeniu zmian w systemie ubezpieczeniowym koszty obowiązkowych polis poszły w gore. Mimo, iż na rynku funkcjonuje wiele Towarzystw to właśnie CUK  lider w branży ubezpieczeniowej w Polsce  pomoże nam wybrać najkorzystniejszą polisę, aby nie przepłacać.

Kampania reklamowa multiagencji CUK zatytułowana „nie bądź łoś“ ma zwrócić uwagę na kilkuset – złotowe różnice w cenach OC i AC. Reklama skierowana jest  do  użytkowników pojazdów, którzy uważają, że cena ich polisy OC i AC jest za wysoka.  Kupując ubezpieczenie w CUK oszczędzasz nie tylko czas, ale i pieniądze, porównasz ceny wszystkich ubezpieczycieli i znajdziesz tańsze rozwiązanie nawet o połowę. Szczegóły w placówce CUK lub  na stronie internetowej www.cuk.pl lub przez telefon!

Produkcją spotu  zajęła się agencja Simple Frame. Studio z powodzeniem produkuje filmy dla korporacji, animacje, spoty reklamowe i wszystkie filmy, które w jakikolwiek sposób mogą przyczynić się do wzrostu Państwa zysków.