Usługa Short Code

Usługa Short Code to proponowany przez SMSAPI, tani sposób na efektywniejsze pozyskiwanie klientów. Animacja prezentuje sposób w jaki usługa działa oraz tłumaczy, dlaczego dzięki niej dotarcie do potencjalnego klienta jest skuteczniejsze. Poprzez umieszczenie krótkiego numeru SMS na reklamie, zainteresowana osoba może błyskawicznie uzyskać więcej informacji o firmie.

Forma animacji pozwala na dużą przejrzystość przekazywanej odbiorcom treści, co z kolei znacznie zwiększa zasięg promocji. Odbiorca nie tylko jest zachęcany do zakupu produktu, ale przede wszystkim ma możliwość dokładnego poznania jego funkcji i zobaczenia licznych korzyści z jego użytkowania.

Animacja to idealny wybór dla przedstawienia tego typu produktu. Przejrzystość przekazu trafia do większej liczby odbiorców, co znacznie rozszerza zasięg takiego spotu. Jednocześnie animacja utrwala pozytywny wizerunek firmy i zwiększa zaufanie klientów do marki.

Produkcją spotu zajęło się studio Simple Frame, specjalizujące się nie tylko w tworzeniu animacji, ale również wszelkiego rodzaju spotach promocyjnych, reklamowych i wizerunkowych dla klientów indywidualnych, agencji reklamowych i telewizji. Nasze produkcje cieszą się nie tylko uznaniem klientów, ale także sukcesami marketingowymi, co bezpośrednio generuje zyski klientów.