Video webinar

Technologia i czasy, w których żyjemy ciągle gnają do przodu. Coraz nowsze urządzenia i rozwiązania dotykają nas każdego dnia. Również nauka zmieniła swoje oblicze. Video webinar- najnowsza metoda nauki, która podbija świat i którą pokochali użytkownicy już od pierwszych chwil. Zamiast jeździć na tradycyjne szkolenia czy chodzić na wykłady można uczyć się w domu, podczas urlopu lub wyjazdu za miasto. Wystarczy komputer i dostęp do internetu.

Video webinary to interaktywne prezentacje, które szkolą przez internet ale nie ograniczają kontaktu ze szkoleniowcem i innymi uczestnikami. Dzięki temu, że projekty webinarowe są interaktywne uczestnicy mogą się komunikować, na bieżąco zadawać pytania, wyjaśniać wątpliwości. Na udostępnionym dla wszystkich ekranie wyświetlają się szkoleniowe treści. Żeby wykład był bardziej owocny i ciekawszy niż zwykła, tradycyjna pogadanka video webinar jest stworzone nowoczesnymi metodami. Ciekawa szata graficzna, efektywne przejścia między slajdami, wykorzystanie animacji i filmu sprawiają. Wszystko to sprawia, że video jest ciekawe, interesuje, a treści tak przekazane szybciej i na dłużej zapamiętujemy.

Studio Simple Frame od kilkunastu lat zajmuje się tworzeniem filmów, animacji i własnie interaktywnych projektów. Od lat zajmujemy się takimi pracami dlatego tak bardzo nas cieszy, że zaczęła rozkwitać era webinarów i interaktywnego internetu. Wyposażenie studia pozwala nam na tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych i trudnych projektów.  Dzięki temu, że nasz zespół nie boi się wyzwań, możemy tworzyć najśmielsze wizje artystyczne.

Zapraszamy do współpracy i do korzystania z możliwości jakie daje nam współczesna technologia.