Fryderyk Chopin

Film opowiada o okolicznościach powstania Fundacji Wydania Narodowego Dzieł Fryderyka Chopina i prezentuje możliwy do zakupienia na jej stronie komplet dzieł wybitnego polskiego kompozytora i pianisty. Jest to tzw. wydanie urtekstowe, które najlepiej jak to możliwe odzwierciedla to, co na papierze zapisał sam Chopin. Celem fundacji jest dalsza edycja i promocja Wydania Narodowego.

Film stworzony na potrzeby Fundacji to idealny przykład filmu promocyjnego o dużym zasięgu. Dobry scenariusz i postprodukcja pozwalają stworzyć film, który spełnia oczekiwania klienta i jest nie tylko nośnikiem informacji, ale również ciekawym obrazem.

Produkcją filmu zajęło się Simple Frame – warszawskie studio, zajmujące się produkcją filmów reklamowych, promocyjnych czy korporacyjnych. Filmy promocyjne od lat z powodzeniem tworzymy na zlecenie firm, instytucji czy wielkich korporacji. Produkujemy również filmy na wewnętrzny użytek korporacji, jak firmy szkoleniowe, sprzedażowe czy rekrutacyjne. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół profesjonalistów gwarantują skuteczność naszych produkcji.