ZPUE – Szynoprzewody

Prezentacja w formie animacji 3d z elementami techniki motion design przygotowana dla ZPUE Koronea Group. Grupa kapitałowa ZPUE skupia spółki sektora elektroenergetycznego. Historia przedsiębiorstwa rozpoczęła się w 1998 r., kiedy Bogusław Wypychewicz założył jednoosobową firmę produkującą szafki elektryczne.

Film powstał w studiu produkcyjnym Simple Frame, specjalizującym się w tworzeniu materiałów promocyjnych, korporacyjnych i instruktażowych w technikach animacji trój i dwuwymiarowej. Animatorzy, graficy i montażyści Simple Frame, dzięki zebranym przez lata doświadczeniom współpracy z firmami różnych branży mogą polecić prezentację w formie animacji komputerowej jako dobre narzędzie ukazujące zawiłości konstrukcji i funkcji urządzeń technicznych.

Szynoprzewody POWERTECH są wykorzystywane jako bezpieczny i innowacyjny transport energii elektrycznej w systemach transformator – rozdzielnia, rozdzielnia – rozdzielnia lub główna instalacja zasilająca. Urządzenie zostało zaprojektowane jako uniwersalny sposób na przekazywanie energii w miejscach związanych z sektorem przemysłowym, komercyjnym i usługowym.

Animacja 3d dokładnie pokazuje budowę szynoprzewodów. Potencjalny klient może z łatwością dostrzec szczegóły konstrukcji, poznać materiały, z których wykonane jest urządzenie oraz cechy charakterystyczne, które sprawiają, że szynoprzewody są niezawodne i wytrzymałe. Napisy w języku polskim i angielskim informują o standardach, które spełnia urządzenie, jego prostym montażu i przykładowych obszarach zastosowania.