Lotnisko Chopina

Lotnisko Chopina w Warszawie to największy port lotniczy w Polsce. Produkcja filmów, które usprawniają pracę obsługi oraz ruch pasażerów, odwiedzających lotnisko jest najlepszą formą instruktażu, szkolenia oraz promocji lotniska.

Film o Lotnisku Chopina powstał z myślą o pracownikach lotniska oraz obsłudze lotniska, której działania wiążą się z ruchem pojazdów i pieszych w obrębie portu lotniczego. Film stanowi zbiór informacji o lotnisku, kluczowych w codziennej obsłudze ruchu pasażerskiego, takich jak dokładne położenie lotniska, jego obszar, ilość dróg startowych oraz kołowania. Informuje również o dozwolonym na terenie jego płyty ruchu pieszym. Produkcją filmu zajęło się studio Simpleframe, specjalizujące się w takich formach jak filmy korporacyjne, instruktażowe czy filmy promocyjne.

Instruktaż i promocja

Filmy korporacyjne i instruktażowe dla pracowników to często wykorzystywane narzędzie marketingowe i szkoleniowe. Mogą one stale ulepszać funkcjonowanie struktury obsługi firmy, w tym wypadku lotniska. Najważniejsze jest takie wykorzystanie materiałów szkoleniowych i instruktażowych, aby film stanowił ciekawą i zrozumiałą całość dla pracowników, a przede wszystkim usprawniał ich działania. Filmy instruktażowe, jeśli wykorzystywane są na zewnątrz organizacji, mogą być jednocześnie filmami promocyjnymi, które wpływają na wizerunek firmy, pozyskują nowych klientów czy utrzymują zaufanie obecnych. . Produkcją filmu zajęło się studio Simpleframe.