Reklama telewizyjna

Siły oddziaływania spotów telewizyjnych reklamować nie trzeba. Reklama telewizyjna ma ogromny zasięg i może błyskawicznie wypromować markę czy produkt. Aby jednak była skuteczna, konieczne jest stworzenie filmu reklamowego, który przyciąga widza jakością wykonania, pomysłem i odpowiednią strategią.

Siła telewizji

Spośród wielu zalet reklamy telewizyjnej, przede wszystkim należy wyróżnić jej zasięg. Żadne inne formy reklamy nie wywołają tak szybkiego zainteresowania odbiorców. Jest to więc inwestycja, która procentuje jak żadna inna. Reklamy telewizyjne tworzone są w różnych formatach, w zależności od preferencji klienta. Niezależnie czy wybiera on pełnometrażowy spot czy billboard sponsorski, praktycznie w każdym przypadku generuje to zwiększone zainteresowanie potencjalnych klientów. Reklamy telewizyjne mogą być również tworzone dla czołowych marek, którym bardziej niż na pozyskaniu nowych klientów, zależy na utrzymaniu stałych i działaniu wizerunkowym.

Simpleframe – produkcja reklam telewizyjnych

W Simple Frame od lat tworzymy reklamy telewizyjne dla czołowych marek i produktów. Filmy reklamowe wzbogacamy ciekawymi elementami animacji 2D i 3D, co pozwala na wykorzystanie najbardziej innowacyjnych technik i uzyskanie atrakcyjnego efektu. Zajmujemy się także produkcją animacji komputerowych, viral video i filmów korporacyjnych, które mogą wzmocnić działanie reklamy telewizyjnej we wszystkich jej obszarach. Sukces reklam, które stworzyliśmy w agencji Simple Frame gwarantuje przyszłym klientom skuteczność naszych działań i efektywność tworzonych przez nas filmów reklamowych.

Tworzenie reklamy telewizyjnej

Atrakcyjna reklama telewizyjna to przede wszystkim przemyślany projekt. W procesie jej powstawania łączymy koncepcje klientów z własnymi pomysłami, co pozwala zachować strategię marketingową marki i skutecznie połączyć ją z innowacyjnymi możliwościami produkcyjnymi. Okres preprodukcji obejmuje przygotowanie koncepcji reklamy telewizyjnej, powstanie scenariusza i prace przygotowawcze. Produkcję rozpoczynają zdjęcia, postprodukcja natomiast pozwala spiąć całość powstałych materiałów w atrakcyjną formę, przygotowaną do emisji. Wówczas pozostaje już tylko czekać na efekt działania reklamy telewizyjnej.