Film korporacyjny Vershold

Vershold to dostawca usług globalnego pozyskiwania marketingu, rozwoju marki, QA/QC i rozwiązań logistycznych dla sprzedawców detalicznych. Firma oferuje najlepsze rozwiązania w zakresie dostaw dla detalistów, dystrybutorów i innych branż. Celem firmy jest bycie najlepszym i najskuteczniejszym dostawcą. Tak nowoczesna, innowacyjna i kreatywna firma musi mieć materiał promujący swoje usługi. Materiał tak dobry jak chce być postrzegana firma. Film korporacyjny to projekt, który odpowiada właśnie na takie potrzeby. Dzięki temu korporacja będzie lepiej odbierana przez klientów. Oprócz tego taki film stanowi świetną wizytówkę, którą można wykorzystać na wielu polach. 

Film korporacyjny przedstawiający działalność firmy Vershold przygotowało studio filmowe Simple Frame. Studio działa od kilkudziesięciu lat, oferuje najlepsze rozwiązania dla swoich klientów pomocne w promowaniu marki, produktu bądź usługi. Żeby jednak film korporacyjny spełniał swoje zadanie musi być odpowiednio stworzony. Poprzez swoją wiedzą i znajomość rynku Simple Frame korzysta z obecnych technik, łączy różne style, muzykę, efekty. Dzięki temu wszystkie projekty są nowatorskie, nowoczesne i bardzo kreatywne. 

Taki materiał multimedialny jest idealna promocją, świetnym materiałem marketingowym do kontaktów z klientami i partnerami biznesowymi i współczesną wizytówką. Przede wszystkim rzuca jasne światło na całą markę i wykonywane usługi. W końcu poprzez pryzmat jakości i atrakcyjności samego filmu widz oceni całą działalność. Vershold jest idealnym przykładem, że wysoka jakość usług idzie w parze z wysoką jakością promocji firmy.